Pro zaměstnavatele

Podpořte zaměstnance s dětmi a zvyšte atraktivitu své firmy

Zaměstnanci s dobře sladěným rodinným a pracovním životem jsou spokojenější, motivovanější, loajálnější a kreativnější. Image „family-friendly“ společnosti vám přidá na atraktivitě, takže snáze přilákáte nové schopné kolegy a udržíte si ty stávající. V neposlední řadě pak bude u vás ve firmě o poznání veseleji.

Co pro vás můžeme udělat

Ohlasy našich klientů

Vzhledem k tomu, že jsme jako MSD IT na českém trhu teprve krátce, je pro nás kritické získat relevantní informace o lokální legislativě a o způsobu čerpání dotace na dětskou skupinu. Díky Family and Job jsme se v této problematice rychle zorientovali a zvolili společně pro nás vhodnou formu tohoto benefitu pro zaměstnance. Velice si vážíme ochoty a důslednosti, s jakou se nám dostává potřebných konzultací a novinek z trhu a věříme, že s Danielou budeme spolupracovat i na dalších projektech.

— Regina Kluchova, HR Business Partner, MSD IT @ Prague

Sdružení Family and Job poskytuje vysoce profesionální poradenství v oblasti evropských dotací v přípravné fázi projektu dětské skupiny v naší společnosti. Služby sdružení mohu vřele doporučit.

— Katerina Medkova, Project Ast, Edwards Lifesciences AG, organizační složka

S Mgr. Danielou Vašíčkovou jsme odborně konzultovali náš záměr – vybudovat vlastní firemní školku. Společně jsme vyhodnotili legislativní a dotační možnosti a získali tak ucelený přehled, který pomohl náš záměr zrealizovat. V lednu 2017 budeme otevírat firemní školku pro naše zaměstnace a zaměstnankyně. Spolupráci s paní Vašíčkovou, předsedkyní spolku Family and Job, mohu doporučit všem firmám, které s vlastní školkou ještě váhají.

— Eva Krulišová, VS zaměstnanecké výhody a mezinárodní mobilita, ČEZ, a.s.

Zaujala vás naše nabídka, kontaktujte nás

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.