O nás

Family and Job

Organizace Family and Job byla založena v roce 2013, jejím posláním je vytváření praktických nástrojů slaďování soukromého a pracovního života.

Family and Job z.s.
Sídlo a korespondenční adresa: Na Podkovce 205/20, Praha 4 – Podolí 147 00

IČ: 02383314

 

Daniela Celerýnová

zakladatelka a výkonná ředitelka

Daniela je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou Family and Job. Absolvovala Univerzitu Palackého v Olomouci v oboru pedagogika-sociální práce a Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální v Kroměříži, obor sociální pedagogika. Tématu work-life balance se věnuje přes 7 let, popularizuje ho v médiích, přednáší na konferencích a seminářích.

Podílí se také na tvorbě analýz a evaluací pro významné instituce (Státní zdravotní ústav, Ústav molekulární genetiky Akademie věd). Spolupracuje s řadou významných neziskových organizací, firmami a veřejnými subjekty.

Daniela se dokáže nadchnout vaším nápadem a navrhnout vám cestu, představí vám celý proces projektu vaší firemní dětské skupiny na klíč. 

 

Štěpánka Mašlárová

finanční a projektová manažerka

Štěpánka je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, oboru Mezinárodní politika a diplomacie.

Už během studia začala působit v oblasti dotačního poradenství a od roku 2013 vedla několik vzdělávacích projektů. Od roku 2015 se nejen intenzivně věnuje financování dětských skupin, ale i jejich legislativě, proto vám dokáže odborně sestavit cash-flow na míru.

Štěpánka je dotahovač, který zařídí, aby váš nápad nespadl do spamu. Díky ní budete budete klidně spát, protože peníze na váš provoz zařídí ona.

 

Martina Tesaříková

provozní ředitelka našich dětských skupin

Ačkoli a možná právě proto, že má Martina ekonomické vzdělání, zajistí celý provoz dětské skupiny od A do Z. Zkonzultuje provoz s příslušnou hygienickou stanicí, zajistí její závazné stanovisko, poradí si i s hasiči a zavedení jejich požadavků do praxe. V jesličkách dokáže udělat opravdu „pořádek“, nastaví všechny interní procesy a směrnice, zajistí dodavatele stravy, pravidelný úklid praní prádla, ale i např. revizi elektrospotřebičů.

Pod dohledem Martiny si na nás žádná kontrola nepříjde:-)

Barbora Doležalová

pedagog předškolní péče

Bára je duší naší dětské skupiny Jiřičky a ráda i vytvoří i pro vás. Vystudovala speciální pedagogiku, má státnici z logopedie a více jak desetiletou praxi v oboru předškolní péče. Vzdělávání vnímá jako celoživotní proces a proto právě nyní absolvuje v rámci celoživotního vzdělávání na Univerzitě Karlově kurz psychologie.

Bára je zodpovědná za program práce s dětmi, umí ho vyšperkovat tak, že děti často nechtějí ani hodit z jesliček domů.

Děti jsou pro mě hnacím motorem, učí mě trpělivosti a ukazují mi svět z jiného úhlu pohledu. 

Andrej Lopatin

architekt a stavební dozor

Andrej vystudoval České vysoké učení technické v Praze, fakultu architektury a je autorizovaným architektem A.1, ČKA 04 488. Běhen studií získal praxi v oboru např. u finské Laitila Architects. Působil v prestižních kancelářích jako např. Cigler Marani Architects, od roku 2016 se věnuje samostatné projekční činnosti. Dětským skupinám se věnuje od roku 2015, mezi jeho klienty patří např. Národní knihovna v Praze, Jesle a školka Korálky v Coral office Parku nebo Jesle a školka Medvědi v Kolíně.

Andrej posoudí prostory pro provoz z pohledu stavebního řešení, navrhne projektovou studii, ale i celý stavební projekt až do fáze stavebního povolení. V případě zájmu je schopný zajistit i stavební dozor. 

 

Zaujala vás naše nabídka, kontaktujte nás