Pro provozovatele

Získejte víc dětí, prostředků a odborných informací pro svou školku

Provozujete zařízení péče o děti a máte strach, že nenaplníte jeho kapacitu? Uvažujete o založení nové školky, ale nemáte dostatek zkušeností a nevíte jak na to? Chcete poradit s dotačním financováním, cash-flow nebo byste rádi načerpali užitečné informace z oboru? Připojte se k Family and Job a získejte pro své zařízení více dětí i lepší know-how.

Co pro vás můžeme udělat

 

Jsme zakládajícím členem Asociace provozovatelů dětských skupin a mikrojeslí – www.mojedetskaskupina.cz.

Ohlasy našich klientů

V září 2015 jsem absolvovala seminář s tématikou dětských skupin na Krajském úřadě v Brně, který byl pořádán spolkem Family and Job. Seminář byl pro mne velkým přínosem a díky sdíleným informacím jsem získala dotaci a mohla tak rozšířit své podnikání – provoz školek v Brně. Spolupráce mi nadále přináší aktuální přehled o nových možnostech pro mé podnikání. Velmi tímto děkuji za profesionální, vstřícný a odborný přístup.

— Ing. Helena Vejchodová

S platformou Family and Job spolupracujeme již řadu let. Díky spolupráci se nám otevřely možnosti získání finančních prostředků z EU pro naše zařízení, díky nimž jsme mohli rozšířit síť našich provozoven. Spolupráce také dobře funguje v rámci síťování se zaměstnavateli, uvažujících o založení vlastních firemních školek.

— Ing. Jolana Jakoubková, ředitelka Firemní školky s.r.o.

Zaujala vás naše nabídka, kontaktujte nás