Pro rodiče

Řešíte dilema „Rodina, nebo kariéra?“
S námi zvládnete obojí!

Máte děti nebo je plánujete? Chcete během rodičovské dovolené věnovat nějaký čas práci, případně začít třeba podnikat? Nebo si naopak nejste jisti, jak návrat do práce zvládnete? Ve všech těchto situacích vám dokážeme pomoci. Family and Job propojuje rodiče, školky a firmy – a pomáhá tak slaďovat rodinný život s tím pracovním.

Co vám můžeme nabídnout?

Odborná garantka — Hana Krejčí

Ohlasy našich klientů

Se společností Family and Job jsem se seznámila na jejich semináři, o kterém jsem se dozvěděla z facebooku. Jako maminka dvou malých dětí jsem hledala možnosti, jak najít pracovní uplatnění. Díky informacím na semináři a následné konzultaci jsem se vrhla do vlastního podnikání a nelituji! Jen díky tomu se můžu věnovat rodině i práci naplno a moc mě to baví!:-)

— Jana Korbelová, Plzeň

Jsem maminkou roční holčičky. Před odchodem na mateřskou a následě rodičovskou dovolenou jsem se domluvila se zaměstnavatelem, že se vrátím brzy do práce. Díky konzultaci s Family and Job jsem našla jesle, které vyhovují našim potřebám. Já se tak mohu bez problému vrátit do zaměstnání a vím, že je o dcerku dobře postaráno. Navíc mi provozovatel vyšel vstříc ohledně provozní doby jeslí.

— Justýna Slezáčková, Praha

Zaujala vás naše nabídka, kontaktujte nás