Královská školka Písek

Proč si vybrat právě naši dětskou skupinu?

  • kapacita dětské skupiny je max. 12 dětí
  • přijímáme děti již od 1 roku
  • krásné prostředí v centru města uprostřed parku
  • 2 kvalifikované chůvy na dětskou skupinu
  • Plán výchovy a péče
  • provozní doba pondělí-pátek 6-17 hod., popř. je možné přizpůsobit indiv. potřebám

Činnosti jsou dětem nabízeny hravou formou přiměřenou jejich individuálním schopnostem a dovednostem. Děti nejsou do nabízených či řízených činností nuceny. Náplň dne je flexibilně upravována podle aktuálních potřeb vycházejících ze zájmu dětí a pro pobyt venku je zohledňováno počasí.

 

logo-opz-barevne

Hrdý člen sítě mojedetskaskupina.cz

Ohlasy našich klientů

Královskou školku jsem poznala díky Jarce Králové, která mi o této možnosti řekla osobně a protože je možnost dát dítě od 1 roku – to jsme vyzkoušeli a musím říct, že jsem moc a moc ráda, že to Sofinka zvládla, i když nemá každodenní návštěvu školky. Je vidět, že je s dětmi ráda a učitelky, které se o ni starají jsou opravdu moc fajn a umí to s malými dětičkami. Protože mi sama nemůže říct, jak se jí tam líbí já vím od Vás, že se zapojuje do aktivit a nepláče a za to jsem Vám moc vděčná. Sice Vás často doporučuji, ale většinou nikdo nechce takto malé dítě dát na hlídání. Sama mám několik pracovních aktivit a ten den když je u Vás ve školce, udělám plno práce a pak mám více času pro Sofii.

— maminka Sofinky, Písek

S Královskou školkou jsem já i moje dcera (podle toho jak se k vám teší) nadmíru spokojeni. Skvělý přístup a perfektní jednání to jen podtrhují. Výběru vaší školky pro svou dceru vůbec nelituji. Je vidět, že všechny vychovatelky a ostatní „zaměstnance“ tato práce baví a podle toho k ní přistupují. Ze začátku jsem měl obavy jak naše dcera zvládne být bez maminky nebo tatínka tolik hodin denně, ale tyto obavy mě opustili hned po prvním dni. Naše dcera je u vás spokojená a to je dle mého názoru to hlavní. Vám i celému vašemu kolektivu děkuji a přeji dalších spousty spokojených dětí a rodičů.

— Milan Lopata, Technology expert - welding Faurecia Emissions Control Technologies